Naše žákyně Terezie Bulantová se podílela na vítězné práci v kategorii plánovaného projektu krajské soutěže STARTupUJ NA VYSOČINĚ!

Státní agentura na podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Krajem Vysočina vyhlásila soutěž pod názvem STARTupUJ NA VYSOČINĚ! Jejím  cílem bylo najít kreativní podnikatelské projekty a poskytnout následnou pomoc se zavedením do praxe. Pro studenty z regionu se tak otevřela jedinečná příležitost k představení inovativních nápadů a získání podpory pro jejich realizaci.
Naši školu reprezentovala žákyně Terezie Bulantová z 3.S. Společně se svou kamarádkou Nikolou Kaňkovou získaly 1. místo v kategorii plánovaného projektu. Porotu nadchl jejich společný projekt nazvaný VYPIŠ SE! Jedná se o návrh aplikace, která by umožnila komukoliv vypsat se ze svých problémů a zároveň mu přiřadila pracovníka, který by v dané situaci dokázal pomoci.
Soutěží tento zajímavý projekt rozhodně nekončí, ale bude žít dál. V porotě zasedali zástupci Vysoké školy polytechnické Jihlava, která by jejich nápad ráda zrealizovala. Studentkám škola nabídla následnou spolupráci. Vývoj aplikace navrhnou studenti technických oborů a metodiku zapojení sociálních pracovníků zase studenti Sociální práce v péči o duševní zdraví.
Jako vítězové ve své kategorii Terezie s Nikolou obdržely finanční odměnu 30 000 Kč od Kraje Vysočina a voucher na mentoring od agentury CzechInvest pro účely dalšího rozvoje projektu.

Za tuto skvělou reprezentaci školy Terezce srdečně děkujeme!


https://www.czechinvest.org/cz/homepage/novinky/listopad-2023/treti-rocnik-souteze-startupuj-na-vysocine-podporil-inovativni-projekty-pro-seniory,-deti-i-dospivaj

Přidáno 22. 11. 2023

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství

Vážený návštěvníku, na webu zdravskolhb.cz nepoužíváme soubory cookies potřebné k souhlasu.