Mladý tvůrce v Nitře

Ve dnech 21. – 23. 6. 2023 se konala výstava Mladý tvůrce v Nitře na Slovensku, kterou zaštiťuje Ministerstvo hospodářství Slovenské republiky a která se tradičně pořádá v areálu výstaviště agrokomplexu. Letos to byl jubilejní 30. ročník. Naše škola se již po několikáté zúčastnila, a to i zásluhou naší partnerské školy, se kterou sdílíme společný prezentační prostor. Od roku 2011 spolupracujeme se Střední zdravotnickou školou v Nových Zámcích.
Na výstavě společně informujeme o našich oborech vzdělávání a také nabízíme návštěvníkům jednoduchá vyšetření a procedury. Těmi jsou např. měření krevního tlaku, výživové poradenství, základní informace o revenci civilizačních nemocí, kondiční masáže šíje a zad, apod. Výstavy se účastní především střední školy ze Slovenska, ale i velký počet středních škol Kraje Vysočina. Kraj Vysočina sdílí partnerství s Nitranským samosprávním krajem. Výstava nabízí i velký počet doprovodných akcí, kterými jsou zejména soutěže, např. za inovace a technickou tvořivost, za inovace modelů a učebních pomůcek, za zhotovené studentské výrobky, za podnikatelskou zručnost atd.
Děkujeme kolegům naší partnerské školy v Nových Zámcích za poskytnuté služby, především za ubytování v jejich domově mládeže a dopravu na výstavu. Děkujeme za jejich velkorysou péči a laskavost.
Havlíčkův Brod, 27. 6. 2023 Mgr. Naděžda Vrbatová,PhD., ředitelka školy
 

Přidáno 27. 6. 2023

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství

Vážený návštěvníku, na webu zdravskolhb.cz nepoužíváme soubory cookies potřebné k souhlasu.