Absolutoria - leden 2022

Absolutoria leden 2022

 

Závěrečná absolutoria studentů vyšší odborné školy zdravotnické oboru diplomovaná všeobecná sestra v kombinované formě proběhla minulý týden v zázemí školy. Po tříapůlletém působení na naší škole došlo 22 studentů třídy 4.DVSK (tř.uč. Mgr.B.Krovová) ke svému cíli - k absolutoriu, kde je čekaly nejen zkoušky z cizího jazyka a zkoušky z odborných předmětů, ale také obhajoba vlastní absolventské práce.

Frekventanti tohoto ročníku letos zvládli absolutorium velice úspěšně. A to navzdory všem obtížím spojeným s pandemií nemoci covid-19, které je provázely téměř polovinu studia. Studentky a tři studenti si během vrcholů pandemie prošli i náročnou praxí v první linii. Teoretickou přípravu na výkon budoucí profese také zvládli výborně: absolutorium složili všichni, devět z nich se pyšní vyznamenáním.

S naší školou se pak definitivně rozloučili malou ceremonií - slavnostním vyřazením ze studií, bohužel stále bez přítomnosti rodin, kamarádů a podporovatelů. Zadostiučiněním jim pak určitě byla laskavá slova vyřčená z úst pana místostarosty, paní ředitelky a třídní učitelky. O kulturní prožitek se všem přítomným postaraly zručné akordeonistky ze ZUŠ H. Brod.

Doufáme, že i my jsme svou trochou přispěli k formování jejich zodpovědnosti, trpělivosti     a osobní zralosti. Nezbývá než popřát jen to nejlepší do dalšího profesního i osobního života!!

 

Přidáno 25. 1. 2022

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství

Vážený návštěvníku, na webu zdravskolhb.cz nepoužíváme soubory cookies potřebné k souhlasu.