Vysočina Education festival

Naše účast na veletrhu vzdělávání

 V pátek dne 22. října proběhla v jihlavském CITYPARKU velmi zajímavá akce pod názvem Vysočina Education Festival.  Jednalo se o netradiční přehlídku studijních oborů škol působících v Kraji Vysočina.

 Naše škola možnost takovéto prezentace s radostí uvítala. Ihned se začalo pracovat na tématech nejlépe charakterizujících naši činnost v oblasti středoškolského vzdělávání.  Pro oslovení našich uchazečů vytvořila kreativní A. Bendová, žákyně II. L, velmi zajímavé omalovánky oka a ucha doplněné pro nás typickým  mottem – Je vidět i slyšet, že nás je potřeba!  Další část byla zaměřena na náš multikulturní přístup. Zúčastnění si formou hry uvědomili, že zdravotnickou péči jsme schopni poskytnout všem bez rozdílu pohlaví, věku, rasy a víry. Valná část zájemců se opět nashromáždila u demonstrace maskování různých druhů zranění a modelové situace  resuscitace. Oboje bylo možné na vlastní ruce vyzkoušet.

 Program na našem pointu zaujal i krajskou televizi a to je nejlepší důkaz toho, že SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod naši studenti prezentovali opravdu výborně. Děkujeme!

 Sal


Vysočina Education festival


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství