Soutěž První pomoci Brno 11. - 12. 6. 2018

Tento rok se účastnily soutěže 2 družstva střední školy. Jedno družstvo soutěžilo ve vyšší kategorii společně s týmy vyšších odborných škol, záchranářů a několika družstev ze střední školy. Kvůli zdravotním problémům jednoho člena našeho družstva soutěžili v jedné modelové situaci pouze ve dvou (Tereza Obrdlíková a Martin Šimek) a v dalších situacích jim pomohla jedna studentka z brněnské školy (Blanka - viz foto). Předvedli vynikající výkon ve všech modelových situacích - u hromadného neštěstí měli nejmenší ztrátu ze všech družstev (z celkem asi 4600 bodů měli ztrátu pouze 305 bodů), u resuscitace ve dvou měli ztrátu pouhých 25 bodů, bohužel u poslední situace jim nepřiměřeně strhli 70 bodů přestože neudělali žádnou věcnou chybu. Skončili na vynikajícím 3. místě.
Druhé družstvo mělo příležitost poměřit svoje síly s 24 týmy střední školy nižší kategorie. Reprezentovalo nás družstvo ve složení:
Alena Vošická, Musilová Šárka a Vrbová Šárka z 2.L. Přestože se některé chybičky vloudily, obsadily v jejich první soutěži pěkné desáté místo.
Všem studentům moc děkuji za čas a nadšení, které nácviku první pomoci věnuji.
Všem vyučujícím děkuji za občasné uvolnění z výuky i toleranci při "psychicky náročnějších" a většinou i hlučnějších modelových situacích. 
 
Radka Křepinská
 

Přidáno 17. 6. 2018

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství