Školní fórum

Naši žáci a studenti dostali jedinečnou příležitost zúčastnit se společného projektu Kraje Vysočina, Národní sítě Zdravých měst ČR a Rady dětí a mládeže Kraje Vysočina. Společným dialogem s těmito organizacemi a představiteli města Havlíčkův Brod byla otevřena palčivá diskuze na téma největších problémů v našem městě. Zacílilo se např. na nedostatek parkovacích míst, špatnou dopravní situaci i na obavy o bezpečnost v okolí havlíčkobrodského dopravního terminálu. V navazující části došlo na řešení otázek spojených přímo s prostředím naší školy, možné změny, návrhy na zlepšení a jejich řešení.  Pro odlehčení byla akce proložena dvěma soutěžními kvízy, zaměřenými na znalosti našeho regionu.

Zprostředkování vzájemné komunikace bylo pro naše žáky a studenty velkým přínosem. Forma této akce jim otevřela obzor k  přesvědčení, že každý názor a plodná diskuse má smysl, že zdravé názory mladých lidí mají v současné době nemalou váhu.

Touto cestou srdečně děkujeme zástupcům města HB p. Bc. L. Honzárkovi a p. Ing. M. Kudrnové, za Národní síť zdravých měst ČR p. BBS M. Tomešové, naší asertivní mládeži, a zejména p. Bc.  J. Burdovi  předsedovi RDMKV za bezproblémový průběh motivující akce.

     

Přidáno 29. 3. 2023

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel
Partnerství

Vážený návštěvníku, na webu zdravskolhb.cz nepoužíváme soubory cookies potřebné k souhlasu.