Naše studentka má srdce na pravém místě

Naše studentka má srdce na pravém místě

Jmenuje se Anežka Böhmová a navštěvuje druhý ročník zdravotnické školy v Havlíčkově Brodě. Má moc ráda děti a miluje, když se o ně může starat. Jejím životním snem je pracovat jako dětská sestra starající se o nedonošené nebo nemocné novorozence či nějak pomáhat postiženým dětem. A díky tomu, že ji tyto věci nenechávají lhostejnou, zajímá se o danou problematiku, pátrá po videích na YouTube i článcích na internetu. Nejvíce ji oslovily osudy lidí na kanálu SRDCE DĚTEM.

Sama nám o svém příběhu řekla: ‚,Nikdy by mě nenapadlo, že někoho z těchto lidí potkám i osobně, a co se nestalo? V Aqualandu Moravia jsem na základě shlédnutého videa poznala úžasnou holčičku Elišku Novotnou a její rodinu. Elišku trápí geneticky nevyléčitelné onemocnění CDKL5 (jinak zvané atypická forma Rettova syndromu), dále trpí epileptickými záchvaty, autismem, ochablým svalstvem a má spousty jiných problémů.

S rodinou Novotných jsem se začala stýkat a nyní se známe už víc než rok. Dala jsem si za cíl jim nějak více pomoci. Za podpory naší super paní ředitelky Mgr. Naděždy Vrbatové a s pomocí kamarádů jsem zorganizovala benefiční akci. Koncert studentů školy zahájila skladba Pro Elišku. Za podpory zaměstnanců a žáků celé školy se vybralo neuvěřitelných 10 604 korun. Já vám všem děkuji za pomoc. Určitě to moc pomůže. Pokud byste i vy chtěli Elišce a její rodině pomoci, můžete navštívit jejich stránky www.nadejeproelisku.cz,‘‘ dodává Anežka.

FOTOGALERIE

Přidáno 27. 9. 2019

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství