Maturita 2021

Maturita 2021

Prvním červnovým dnem na naší škole odstartovalo období ústních maturitních zkoušek. Díky letošní pandemické situaci studenti maturovali povinně ze dvou předmětů. Zkoušky z českého a anglického jazyka proběhly na principu dobrovolnosti.  Jako první se ke zkouškám z dospělosti dostavili žáci 4.L , když posledním dnem zakončili ústní zkoušky obhajobou závěrečné práce. V těsném závěsu je pak následovala třída 4.A , jejímž ústním zkouškám nejprve předcházely praktické maturity v místní nemocnici.

Slavnostní vyřazovaní ze studií si naši maturanti letos užili zcela výjimečně v nových prostorách školy v laskavé atmosféře, za přítomnosti zástupců školy a představitele  města. Bohužel za absence rodičů a přátel. Nicméně závěrečný ceremoniál proběhl na velmi vysoké úrovni, k velké spokojenosti všech přítomných. O kulturní zážitek se postaraly mladé akordeonistky z ZUŠ.

Všem úspěšným studentům ze srdce blahopřejeme  a přejeme hodně štěstí při cestách na vysněné  vysoké školy, nechť jim studentská hymna zní v uších i po dobu dalších několika let!

(Sal.)

Fotogalerie 4.A

Fotogalerie 4.L

Přidáno 21. 6. 2021

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství