Kraje pro bezpečný internet - Soutěžní kvíz pro studenty

Kraje pro bezpečný internet - Soutěžní kvíz pro studenty
Chcete nový tablet, chytré hodinky nebo Xbox na hraní ??? 

Pokud jsme upoutali vaši pozornost, tak bychom vás rádi seznámili se soutěží projektu Kraje pro bezpečný internet, která je určena pro žáky a studenty základních a středních škol. Tématem soutěže je jako každý rok bezpečné chování na internetu a při používání IT technologií. Online část soutěžního kvízu bude ukončena 28. února 2022.

Žáci a studenti si mohou na webových stránkách www.kpbi.cz prostudovat e-learningové kurzy a krátké videospoty na stále aktuálnější téma bezpečného chování na internetu. Kurzy jsou jako v předchozích letech doplněny soutěžním kvízem o věcné ceny od společnosti Microsoft s.r.o., GORDIC a sdružení CZ.NIC. Žáci a studenti se mohou také zapojit do náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. I zde mohou úspěšní studenti získat hodnotné ceny. Každý měsíc také probíhá losování o hodnotné ceny z úspěšných řešitelů soutěžního kvízu.

Pokud jste se do soutěžního kvízu zapojili již v minulosti, dovolujeme si upozornit, že je nezbytné, aby si žáci vytvořili novou registraci. V souvislosti s nařízením GDPR je u žáků mladších 16 let vyžadován souhlas rodičů se zpracováním osobních údajů. Žáci musí při registraci zadat kontaktní údaje na rodiče (telefon či e-mail). Pokud rodiče souhlas do 48 hod. udělí, budou děti zařazeni do slosování o hodnotné ceny, pokud ne, bude jejich registrace smazána a nebudou moci být zařazení do slosování o hodnotné ceny.

Těšíme se, že se do souteže zapojíte v hojném počtu!

Více informací na: https://www.kpbi.cz/

Přidáno 29. 9. 2021

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel
Partnerství