Připojili jsme se k celoevropským oslavám programu Erasmus+

Připojili jsme se k celoevropským oslavám programu Erasmus+

 Naše škola se už po několikáté zapojila v rámci celoevropské kampaně do projektu Erasmus Days. V letošním roce tato akce probíhala ve dnech 14. až 16. října 2021.   Cílem této kampaně je propagovat program Erasmus+ a šířit výsledky konkrétních vzdělávacích projektů.  

 Naší zvolenou aktivitou bylo uspořádání soutěžního klání, letos bohužel s vyloučením širší veřejnosti. Tohoto úkolu se úspěšně zhostila třída 4. L, která si hned na čtvrtek 14. října pro své spolužáky připravila výukové panely zaměřené na anglicky mluvící země:

1.    Irsko

2.    Spojené království a její jednotlivé země:

  • Anglie
  • Severní Irsko
  • Wales
  • Skotsko

 Tělocvična byla přeměněna v šest zajímavých stanovišť, na kterých mohli studenti všech tříd střední školy najít vybraná kulturní specifika, památky a další zajímavosti týkající se jednotlivých zemí. Na každém stanovišti účastníci aktivně plnili nápadité soutěžní úkoly. Za vynaložené úsilí byly tři nejúspěšnější týmy z každé třídy odměněny drobnými cenami poskytnutými Domem zahraniční spolupráce.

 Třída 4. L  odvedla velkolepou práci při přípravě a organizaci celé akce. Děkujeme za jejich nadšení a kreativitu smiley

Odkaz na galerii naleznete zde

Kře, Sal.

Přidáno 15. 10. 2021

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Plánované akce
Žádné naplánované akce.
Zřizovatel
Partnerství